Mezoterapie k omlazení a hydrataci pokožky

Mezoterapie je metoda zpomalující stárnutí kůže. Patří mezi jednoduché zákroky vedoucí ke zvýšení hydratace pokožky, k jejímu vypnutí a zpevnění. Na kůži nebo do kůže je aplikován roztok obsahující vysoké koncentrace aminokyselin, vitamínů, koenzymů, kyselinu hyaluronovou a další látky v závislosti na typu kůže a požadovaném efektu. Ošetření se provádí pomocí mikrojehličkování nebo injekčně. Její použití je vhodné do oblasti obličeje, krku, dekoltu, rukou. Po zákroku je kůže červená s drobným tečkovitým krvácením.


Provedení zákroku

Mikrojehličkování: po očištění kůže je na obličej nanesen roztok (sérum liftingové, hydratační, depigmentační nebo proti akné), který je pomocí přístroje s jehličkami vpravován do kůže. Injekční aplikace: roztok je aplikován přímo do kůže jehličkou nebo pomocí kanyl.

Omezení po zákroku

Mikrojehličkování: Těsně po zákroku je kůže červená, s otokem, může být přítomno tečkovité krvácení. Klient pociťuje pálení a pnutí kůže, tyto pocity mohou přetrvávat i několik dnů. Injekční aplikace: viditelné místo po vpichu - tečkovité krvácení. U citlivějších pacientů je možnost provést zákrok v lokální anestezii za použití krému s anestetikem.