Seznamte se s naším laserem Fotona 4D


Fotona 4D je jeden z nejvýkonnějších a nejmodernějších laserový systémů, které je v dnešní estetické medicíně možné využít. Umožňuje unikátní neinvazivní laserové ošetření obličeje kombinací čtyř různých laserových estetických zákroků. Zákroky nevyžadují anestezii ani následnou rekonvalescenci, jsou velmi rychlé a je možné je provádět celoročně.

Jako jediný systém kombinuje aplikační postup z vnější i vnitřní strany tváře. Díky dvěma vlnovými délkami laseru (Er:YAG a Nd:YAG) a čtyřem postupům umožňuje komplexní přístup k anti-agingu obličeje na čtyřech různých úrovních. Pracuje v hlubších, vnitřních i povrchových strukturách kůže a zároveň odstraňuje drobné nedokonalosti. Celkově zlepší pružnost v ošetřované tkáni, obnovuje mladistvou texturu pokožky, redukuje nedokonalosti pleti a zlepšuje celkový vypínací efekt.


Fotona 4D má široké využití nejen pro omlazení kůže a redukci vrásek, ale například pro odstranění chloupků, redukci jizev po akné, ošetření jizev po nejrůznějších operacích, odstranění znamének a řadu dalších zákroků.


Objednat se

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.