Seznamte se s naším laserem Fotona Dynamis


Fotona Dynamis disponuje jedním z nejvýkonnějších a nejmodernějších laserový systémů, které je v dnešní estetické medicíně možné využít. Umožňuje unikátní neinvazivní laserové ošetření obličeje kombinací čtyř různých laserových estetických zákroků (4D). Zákroky nevyžadují anestezii ani následnou rekonvalescenci, jsou velmi rychlé a je možné je provádět celoročně.

Fotona 4D

Jako jediný systém kombinuje aplikační postup z vnější i vnitřní strany tváře. Díky dvěma vlnovými délkami laseru (Er:YAG a Nd:YAG) a čtyřem postupům umožňuje komplexní přístup k anti-agingu obličeje na čtyřech různých úrovních. Pracuje v hlubších, vnitřních i povrchových strukturách kůže a zároveň odstraňuje drobné nedokonalosti. Celkově zlepší pružnost v ošetřované tkáni, obnovuje mladistvou texturu pokožky, redukuje nedokonalosti pleti a zlepšuje celkový vypínací efekt.

Fotona 4D má široké využití nejen pro omlazení kůže a redukci vrásek a pórů, ale například pro odstranění chloupků, redukci jizev po akné, ošetření jizev po nejrůznějších operacích, odstranění znamének a řadu dalších zákroků.


Nadzvednutí obočí laserem - VectorLift - Foxy eyes

Jedná se o bezbolestnou proceduru, kdy je pomocí laseru vypnuta kůže nad obočím a jeho okraji. Dochází tak k dlouhodobému stažení kůže dané oblasti a nadzvednutí obočí. Součástí ošetření je vypnutí kůže horních víček. Nutné je 30-45 min před zákrokem nanést na ošetřovanou oblast znecitlivující krém s lidokainem. Ošetření se opakuje jednou za tři týdny celkem čtyřikrát.

Ošetřená oblast čela a víček může být po zákroku červená a víčka mohou být oteklá, což ustoupí do 48 hod. Ihned po zákroku je možné nanést krycí krémy, ideálně s SPF 50+. Důsledná ochrana před slunečním zářením by měla pokračovat minimálně sedm dní po zákroku. Po tuto dobu bude patrná zvýšená suchost kůže, může být patrné jemné šupení.

Podpora růstu vlasů Er-YAG (plocha až 50cm2)

Využívá se především u nejčastějšího výpadu vlasů u žen, androgenní alopecie (FAGA). 

Ošetření je bezbolestnou alternativou mesoterapie a plasmaterapie (PRP). K dosažení efektivity je nutné celkem šest sezení vždy s odstupem dvou týdnů.


Objednat se

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.